VPDK Mārupieši skatē Lēdurgā

VPDK Mārupieši šo sestdien, 10.aprīlī Lēdurgā piedalījās vidējās paaudzes deju kolektīvu skatē, lai atrādītu žūrijai savu veikumu un dejas soli. Neraugoties uz to, ka skate notika neierasti agri, jau 10:30 no rīta, tas tomēr netraucēja dejotājiem parādīt visu sezonu rūpīgi gatavotās dejas.

 

Kā ierasts skatēs pirmo dejo izlozēto deju. D grupai tā bija Lilijas Lipores “Tirgus dancis”, kas neapšaubāmi ir diezgan ciets rieksts, jo prasa no dejotājiem gan fizisku izturību, gan meistarību izpildot šīs dejas zīmējumus, neaizmirstot arī par vēstījumu un tirgus ainu apspēlēšanu. Bet teātra spēlēšana Mārupiešiem labi padodas, jo kā izvēles deja tika pieteikta Jāņa Ērgļa “Vai domāji, vai cerēji”, kur visas dejas garumā jāapspēlē savstarpējo simpātiju izrādīšana. Un, liekas, tieši šoreiz ļoti veiksmīgi tika izspēlēta etīde par “saskatīšanos”.

E grupas sastāvam izlozēta tika deja “Es mācēju danci vest”. Lai arī tā ir labi zināma, tomēr prasa vēl lielāku koncentrēšanos un tas šoreiz tas izdevās. Ievērojot tendenci katru nākamo deju nodejot vēl labāk, E grupa ar deju “Daugaviņa lielijās” lika skatītājiem aizturēt elpu.

Žūrija novērtēja Mārupiešu sniegumu, abiem sastāviem piešķirot Austāko pakāpi!

Paldies visiem par ieguldīto darbu un sniegto atbalstu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *